موقعیت شما : صفحه اصلی » اطلاعیه ها
  • شناسه : 2744
  • 03 بهمن 1398 - 1:52
  • 721 بازدید
دوره سوم انتخابات هیئت مدیره

دوره سوم انتخابات هیئت مدیره

با عنایت به اتمام زمان اعتراض به نتایج تایید صلاحیت ها از سوی نامزد ها رسیدگی به آنها از سوی واحد بازرسی و امور استان ها آغاز گردید. بنا به گزارش روابط عمومی مرکز وکلا و کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضاییه به نقل از هیات نظارت بر انتخابات مرکز، همزمان با پایان یافتن […]

با عنایت به اتمام زمان اعتراض به نتایج تایید صلاحیت ها از سوی نامزد ها رسیدگی به آنها از سوی واحد بازرسی و امور استان ها آغاز گردید.
بنا به گزارش روابط عمومی مرکز وکلا و کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضاییه به نقل از هیات نظارت بر انتخابات مرکز، همزمان با پایان یافتن زمان اعتراضات واحد بازرسی و امور استان ها نسبت به بررسی نتایج اعتراضات اقدام نموده و حداکثر تا پایان روز کاری شنبه مورخ ۵ بهمن ماه سال‌ جاری اقدام به اعلام نتایج نهایی از طریق سامانه جامع وکلا و کارشناسان رسمی مرکز اقدام خواهد نمود.
در همین راستا کاندیداهای محترم تایید شده میتوانند وفق شیوه نامه تبلیغات مرکز از امروز ۲/ ۱۱/ ۹۸ لغایت ۲۴ ساعت قبل از شروع زمان برگزاری انتخابات اقدام به تبلیغ نمایند.
همچنین درمورد چگونگی برگزاری فرآیند انتخابات و اخذ رأی نیز بنا بر اعلام واحد بازرسی و امور استان های مرکز واجدین شرایط می‌توانند به صورت کاملا الکترونیک به شکل غیر حضوری و برخط از طریق سامانه جامع مرکز وکلا و کارشناسان رسمی قوه قضاییه به آدرس www.judiciarybar.ir/tamdid و با ورود به پرتال شخصی خود در سامانه در زمان مقرر نسبت به انتخاب نماینده منتخب خود اقدام نمایند.
مطابق زمان بندی اعلامی از سوی واحد بازرسی مرکز، زمان بندی برگزاری انتخابات همدان در تاریخ ۱۳۹۸/۱۱/۱۳ از ساعت ۹ الی ۱۷ می باشد ؛ همچنین وکلای مرکز استان با مراجعه به مرکز نسبت به رای دادن اقدام نمایند و وکلای سایر حوزه ها و شهرستان ها به صورت فردی از طریق سامانه جامع اقدام نمایند و یا بصورت حضوری به مرکز وکلای قوه قضائیه استان همدان مراجعه نمایند.
جهت اطلاع بیشتر در رابطه با کاندیدهای سومین دوره انتخابات مرکز وکلای قوه قضائیه به پایگاه اطلاع رسانی انتخابات دوره سوم به آدرس www.westlawyer.ir/entekhabat3 مراجعه فرمایید