مرکز امور وکلاء و مشاوران حقوقی استان همدان - مرکز امور وکلاء و مشاوران حقوقی استان همدان

اخبار ویژه

کشیک وکلای کشیک در ایام تعطیلات نوروزی

علیرضا ترکستانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان، از طرح کشیک وکالت طی تعطیلات نوروزی در همدان خبر داد و اظهار کرد: این طرح برای نخستین بار در کشور برگزار می‌شود. وی تصریح کرد: بنا بر تصمیماتی که... (ادامه مطلب)

هشتمین همایش مرکز امور وکلاء و مشاوران حقوقی استان همدان

بزرگداشت و ضیافت شام ،به مناسبت روز” وکیل مدافع” زمان:دوشنبه ۷ اسفند ۹۶ از ساعت ۱۷ مکان:هتل پارسیان ارم،واقع در بلوار ارم همدان از کلیه وکلا محترم استان ،در این مراسم دعوت بعمل می آید.... (ادامه مطلب)

عرض تسلیت

جناب آقای دکتر علیرضا ترکستانی ریاست محترم مرکز امور وکلاء و مشاوران حقوقی استان همدان خبردرگذشت مادربزرگ  گرامیتان  ،ما را اندوهگین ساخت.مصیبت وارده را به شما و خانواده محترم تسلیت عرض نموده و برای بازماندگان صبر و برای آن مرحومه... (ادامه مطلب)

عرض تسلیت

جناب آقای مهندس حمیدرضا ترکستانی ریئس محترم واحد انفورماتیک مرکز امور وکلاء و مشاوران حقوقی استان همدان خبردرگذشت مادربزرگ  گرامیتان  ،ما را اندوهگین ساخت.مصیبت وارده را به شما و خانواده محترم تسلیت عرض نموده و برای بازماندگان صبر و برای... (ادامه مطلب)

دوره ضمن خدمت و آموزی با عنوان :آشنایی با جرائم اقتصادی

دوره ضمن خدمت و آموزی با عنوان :آشنایی با جرائم اقتصادی با حضور دکتر اسداله مسعودی مقام رییس شعبه١۶٨دادگاه تجدیدنظر تهران و استاد دانشگاه زمان:پنج شنبه ٢آذرماه ساعت١۵ مکان:سالن اجتماعات دادگستری کل استان همدان حضور کلیه وکلا و کارآموزان محترم... (ادامه مطلب)

تغییر آدرس مرکز

تغییر آدرس مرکز

به اطلاع  می رساند: مکان مرکز امور وکلا و مشاوران حقوقی استان همدان از طبقه دهم برج سعیدیه به طبقه هشتم برج سعیدیه واحد ۸۰۵ تغییر یافته است. خواهشمند است  از مورخ ۹۶/۸/۱۳ جهت انجام هرگونه امور به واحد مذکور... (ادامه مطلب)

اطلاعیه مهم در خصوص نحوه تمدید دفترچه وکالت

احتراماً به اطلاع می رساند نظر به اینکه تمدید دفترچه آن دسته از وکلای محترمی که مدت اعتبار دفترچه وکالتشان تا پایان آبان ماه ۱۳۹۶ یا تا پایان  آذر ماه  ۱۳۹۶  منقضی می شود می رساند از تاریخ ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ لغایت ۱۳۹۶/۰۹/۱۶... (ادامه مطلب)

ابلاغیه برنامه ارشاد و معاضدت قضایی در شش ماه دوم سال ۱۳۹۶

به اطلاع وکلای محترم استان همدان می رساند : برنامه ارشاد و معاضدت قضاییی در شش ماهه دوم سال ۱۳۹۶ به تفکیک حوزه های قضایی تنظیم  و ابلاغ گردیده است.  خواهشمند است وکلا محترم ضمن دقت در تاریخهای اعلام شده... (ادامه مطلب)

اطلاعیه آزمون وکالت سال ۹۶

به اطلاع می رساند ثبت نام آزمون مشاوره حقوقی و وکالت مرکز وکلا و کارشناسان قوه قضائیه از روز یکشنبه ۱۳۹۶٫۰۶٫۱۲ لغایت ۱۳۹۶٫۰۶٫۲۵ با شرایط مندرج در آگهی آزمون از طریق پایگاه اینترنتی http://azmoon.23055.ir  انجام می شود.... (ادامه مطلب)

ابقاء احکام روسای شعب رسیدگی به تخلفات مرکز امور وکلاء همدان

به گزارش لایرنیوزh-طی احکامی که از سوی ریاست مرکز امور وکلا و مشاوران حقوقی قوه قضائیه استان همدان ،صادر گردید، روسای شعب رسیدگی به تخلفات مرکز امور وکلا همدان به مدت یکسال دیگر،ابقا گردیدند. به موجب این احکام: -جناب آقای... (ادامه مطلب)

دوره آموزشی و ضمن خدمت بررسی تحلیلی و کاربردی ورشکستگی و تصفیه امور ورشکسته در حقوق تجارت

دوره آموزشی و ضمن خدمت ؛ بررسی تحلیلی و کاربردی ورشکستگی و تصفیه امور ورشکسته در حقوق تجارت با حضور دکتر حاجعلی(دادیار داسرای دیوانعالی کشور و مدیر کل امور تصفیه ورشکستگی قوه قضائیه) زمان:چهارشنبه ۹۶/۴/۱۴،از ساعت ۱۵ مکان:سالن اجتماعات دادگستری... (ادامه مطلب)

بیمه درمان تکمیلی سال ۱۳۹۶

بیمه درمان تکمیلی مرکز امور وکلا و کارشناسان قوه قضاییه سال ۱۳۹۶   بیمه نامه درمان تکمیلی جزء بیمه های اشخاص میباشد که شرکت ها و سازمانها برای پوشش هزینه های درمان اعضاء وکارکنان خود آن را درخواست مینمایند. با... (ادامه مطلب)