مرکز امور وکلاء و مشاوران حقوقی استان همدان - مرکز امور وکلاء و مشاوران حقوقی استان همدان

اطلاعیه ها

دوره سوم انتخابات هیئت مدیره

با سلام و احترام نظر به اینکه دومین دوره عضویت هیئت مدیره وکلاء این مرکز در حال  اتمام می باشد . لذا از علاقمندان جهت کاندید در سومین دوره هیئت مدیره مرکز امور وکلاء و مشاوران حقوقی قوه قضائیه استان... (ادامه مطلب)

عرض تسلیت

هوالباقی همکار محترم جناب آقای ناعمه خبر درگذشت پدر گرامیتان باعث تاسف گردید ضمن عرض تسلیت برای شما و خانواده معظمتان صبر و برای آن مرحوم  علو درجات را از خداوند متعال مسئلت می نمایم. حوزه ریاست مرکز امور وکلاء... (ادامه مطلب)

عرض تسلیت

هوالباقی همکار محترم جناب آقای حسن قربانی مدیر محترم امور ارشاد و معاضدت قضایی مرکز امور وکلای قوقضاییه استان همدان خبر درگذشت همشیره گرامیتان باعث تاسف گردید ضمن عرض تسلیت برای شما و خانواده معظمتان صبر و برای آن مرحومه... (ادامه مطلب)

کارت تردد وکلا

باسمه تعالی نظر به توافقات انجام یافته درخصوص تسهیل تردد وکلا به مراجع قضایی بدون بازرسی و تحویل موبایل وتردد از درب اختصاصی وخرید تجهیزات و صدور کارتهای تردد لازم است وکلای محترم به قید فوریت نسبت به واریز صدهزار... (ادامه مطلب)

عرض تسلیت

عرض تسلیت

با ابراز تاسف و تاثر، بدینوسیله درگذشت مادر بزرگوار جناب آقای محمد مهدی شریفیان ؛ مشاور محترم ریئس مرکز امور وکلا و مشاوران حقوقی همدان و همچنین عضو هیئت مدیره را تسلیت عرض نموده از درگاه خداوند متعال برای آن... (ادامه مطلب)

کشیک وکلای کشیک در ایام تعطیلات نوروزی

علیرضا ترکستانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان، از طرح کشیک وکالت طی تعطیلات نوروزی در همدان خبر داد و اظهار کرد: این طرح برای نخستین بار در کشور برگزار می‌شود. وی تصریح کرد: بنا بر تصمیماتی که... (ادامه مطلب)

عرض تسلیت

جناب آقای دکتر علیرضا ترکستانی ریاست محترم مرکز امور وکلاء و مشاوران حقوقی استان همدان خبردرگذشت مادربزرگ  گرامیتان  ،ما را اندوهگین ساخت.مصیبت وارده را به شما و خانواده محترم تسلیت عرض نموده و برای بازماندگان صبر و برای آن مرحومه... (ادامه مطلب)

عرض تسلیت

جناب آقای مهندس حمیدرضا ترکستانی ریئس محترم واحد انفورماتیک مرکز امور وکلاء و مشاوران حقوقی استان همدان خبردرگذشت مادربزرگ  گرامیتان  ،ما را اندوهگین ساخت.مصیبت وارده را به شما و خانواده محترم تسلیت عرض نموده و برای بازماندگان صبر و برای... (ادامه مطلب)

تغییر آدرس مرکز

تغییر آدرس مرکز

به اطلاع  می رساند: مکان مرکز امور وکلا و مشاوران حقوقی استان همدان از طبقه دهم برج سعیدیه به طبقه هشتم برج سعیدیه واحد ۸۰۵ تغییر یافته است. خواهشمند است  از مورخ ۹۶/۸/۱۳ جهت انجام هرگونه امور به واحد مذکور... (ادامه مطلب)

اطلاعیه مهم در خصوص نحوه تمدید دفترچه وکالت

احتراماً به اطلاع می رساند نظر به اینکه تمدید دفترچه آن دسته از وکلای محترمی که مدت اعتبار دفترچه وکالتشان تا پایان آبان ماه ۱۳۹۶ یا تا پایان  آذر ماه  ۱۳۹۶  منقضی می شود می رساند از تاریخ ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ لغایت ۱۳۹۶/۰۹/۱۶... (ادامه مطلب)

حمیدرضا ترکستانی ابقا شد

به گزارش لاویر نیوز – طی حکمی حمیدرضا ترکستانی به سمت مدیر فناوری اطلاعات و انفورماتیک مرکز امور وکلاء و مشاوران حقوقی قوه قضائیه استان همدان  ابقا شد . متن این حکم بدین شرح است:جناب آقای حمیدرضا ترکستانی نظر به... (ادامه مطلب)

اطلاعیه آزمون وکالت سال ۹۶

به اطلاع می رساند ثبت نام آزمون مشاوره حقوقی و وکالت مرکز وکلا و کارشناسان قوه قضائیه از روز یکشنبه ۱۳۹۶٫۰۶٫۱۲ لغایت ۱۳۹۶٫۰۶٫۲۵ با شرایط مندرج در آگهی آزمون از طریق پایگاه اینترنتی http://azmoon.23055.ir  انجام می شود.... (ادامه مطلب)